Samsun Seo Ajansı

Şirketimiz Samsun'da SEO (Search Engine Optimization) Arama Motoru Optimizasyonu yapan onlarca müşteride başarı yakalamış şirkettir. 

Samsun'da bulunan şirketimiz ulusal ve uluslararası SEO hizmeti vermektedir. Tamamen başarıya aç bir ekip ile hizmet vermekteyiz. Bizi mutlu eden en önemli unsur müşterilerimizde yakaladığımız başarıdır.

E-ticaret SEO, Kurumsal SEO, Bölgesel SEO alanlarında birçok başarılı sonuç elde ettik. Yaklaşık 15 yıldır arama motoru optimizasyonu ile ilgili çalışmaları Samsun'da yürütmekteyiz. Birçok kurumsal markanın danışmanlığını ve uygulamasını gerçekleştirdir. Düzenli olarak çalışan Samsun, Sinop, Ordu gibi yakın çevrelerden müşterilerimiz olduğu gibi İstanbul, Amsterdam, Rio, Lüksemburg gibi büyük iller ve yurtdışından müşterilerimiz bulunmaktadır. 

Sektörlerin Çoğunu Tanıyoruz

Şirketimiz Samsun'da olmasına rağmen bir çok farklı sektörlerde müşterilere hizmet verdik. Bunlardan bazıları, Tekstil, tuhafiye, hırdavat, oyuncak, parti malzemeleri, iç giyim, kuaför, güzellik merkezi, elektrik, elektronik gibi birçok farklı sektörde hizmetler sağladık. 

Bu farklı sektörler bizlere oldukça fazla deneyim sağlarken, yurtdışı çalışmalarımız da bizlere farklı ülkelerdeki semantik yapıda başarılı olmamıza etkili olmuştur. Bu sektörlerde sadece SEO (Search Engine Optimization) alanında değil e-ticaret, dijital reklam, sosyal medya yönetimi gibi alanlarda da hizmetler sunduk. Satılan ürünleri ve müşteri kitlelerini tanıyoruz.

Samsun'da Başarılı Şirketler

Samsun'da da birçok başarılı çalışma mevcuttur. Sektörünüz ne olursa olsun Samsun'dan" kim gelecek" "arama motoru optimizasyonu işime yaramaz" demeyin. Çünkü yerel müşterilerde interneti kullanarak arama yapan çok müşteri sizi bekliyor. Ve siz bunları kaçırıyor olabilirsiniz.

İlla e-ticaret siteniz olacak ve buna SEO çalışması yaptıracak değilsiniz. Bölgesel olarak da birçok müşteri sizi arıyor olabilir. Her sektörde Samsun şehrinde ciddi arama hacimleri mevcuttur. Bunlardan sizlerin de yararlanmasını düşünmekteyiz. İnternet siteniz yok diye endişelenmeyin, yazılım ekibimiz sizlere en uygun internet sitesini tasarlamak için sizi bekliyor.

Sizde Başarıya Ulaşın

Yüzlerce internet müşterisi sizin gibi firmaları internetten arıyor. Sitesi ilk sayfada olan müşterisini kazanıyor. Geç kalma sende bu fırsatı yakala...

Yılların verdiği tecrübe, incelediğimiz farklı farklı sektörler bizlere inanılmaz bir deneyim kazandırdı. Öyle ki tuhafiyeci ile tuhafiyeci, oyuncakçı ile oyuncakçı olduk. Her alanda çalışma yaptık.

Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.