Hangi Analizleri Yaparız?

Tüm sitelere özel çalışma yapmaktayız. Aşağıda genel olarak bazı çalışma başlıklarını yazdık.

Seo (Arama Motoru Optimizasyonu) için bazı başlıkları aşağıda derledik. Site içi, site dışı neler yapıldığını yazdık. Bunlar sitenin ihtiyacına göre değişiklik gösteren çalışmalardır. Kimi site zirve yapmak için küçük bir dokunuşa bakar, kimi site ise ciddi ve hummalı bir çalışma sonucu bir yerlere varır. 

Bu yüzden sitenizi analiz etmeden nasıl bir çalışma yapılacağı bilinemez. Önceden mutlaka bir çalışma yapılması ve eksiklerinin tespit edilmesi gerekmektedir. Bu eksikliklere göre sitenize yön verilmesi gerekmektedir. Yoksa şöyle olsun, böyle olsun yada şu kadarlık olsun ile bu çalışma yapılmaz.

Videoyu oynat

Hazır Seo Paketi Yoktur

Sitelerde bulunan hazır seo paketi diye birşey olmaz. SEO yani arama motoru optimizasyonu siteye özel bir çalışmadır. Kimi site vardır ki site içi çalışmasında bir sorun yoktur iyi bir yapılanmaya sahiptir ve sadece dış seo çalışmasına ihtiyacı vardır. Yada kimi site organik bir dış çalışması olmuştur site içerisinde sorunlar yaşıyordur onları düzeltmek gerekir.

Sitenizin analizi yapılmadan yapılan arama motoru optimizasyonundan çok hayır beklemeyin. Arama motoru optimizasyonu siteye tamamen siteye özeldir. Bu yüzden kiminle çalışırsanız çalışın önce analiz edin. Eğer analiz araçlarını kullanabiliyorsanız sizlerde bazı testleri gerçekleştirebilirsiniz.

Yaptığımız SEO Analizleri

Sitenize özel yaptığımız analizler sıralı şekilde aşağıdaki gibidir. Bu analizlerin tamamını anlaşma yaptığımız tüm firmalar ile yapmaktayız. Buna göre hedef çalışma programı belirlenmektedir.

Site İçi Yapılan SEO İşlemleri

Siteniz tarafında yapılan işlemler aşağıda sırasıyla yazılmıştır. Anlaşma yaptığımız tüm müşterilerimize bu hizmetleri sunmaktayız.

Site Dışı Yapılan SEO İşlemleri

Sitenizin dışında yapılması gereken tüm işlemleri aşağıda sıraladık. Anlaşma yapan müşterilerimize ihtiyaç durumuna göre bu hizmetler verilmektedir.

Yılların verdiği tecrübe, incelediğimiz farklı farklı sektörler bizlere inanılmaz bir deneyim kazandırdı. Öyle ki tuhafiyeci ile tuhafiyeci, oyuncakçı ile oyuncakçı olduk. Her alanda çalışma yaptık.

Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.