Nedir Bölgesel Seo?

Bölgesel SEO işletmeler için önemli bir arama motoru optimizasyonudur. Şirketinizin bulunduğu şehir/şehirler yada bölgesinde arama motorlarında ön plana geçmesini sağlayan arama motoru optimizasyon çalışmasıdır.

Bunu örneklendirecek olursak, bulunduğunuz ilde bayan kuaförü yada elektrikçisiniz ve bir internet siteniz var. Şehrinize özel SEO çalışmasını yaptırırsanız şehrinizde arama yapan müşteriler “Samsun Bayan Kuaförü” yada “Samsun elektrikçi”, “Samsun rent a car” gibi kelimelerde ön plana çıkmanızı sağlayacak bir çalışmadır. Böylelikle direk hizmet arayan müşteriye hitap edebilirsiniz.

Nasıl Çalışırız?

Biz tamamen şirketinize odaklı bir çalışma uygularız. Sitenizi, bölgenizdeki beraber belirleyeceğimiz trend kelimelerle ile sizi bölgesel aramalarda ön plana çıkartıyoruz. Bu belirleyeceğiniz kelimelerde trend durumu, farklı firmaların yapmış olduğu bölgesel SEO çalışması, sitenizin 1. sıraya gelme süresinde ana etkendir.

Çalışmayı başlattıktan sonra, kelime zorluğuna göre sıralamada ilk 3’e girmeniz değişkenlik gösterir. Ancak belirli bir süre sonra mutlaka ilk 3’e siteniz girer. Daha sonra çalışma devamında ise 1. sırayı alabilirsiniz. Yaptığımız kurgu ve çalışma sizin 1. sıraya gelmeniz üzerinedir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Biz diğer firmalar gibi para odaklı değil başarı odaklı çalışırız. Bu yüzden size aylık şu kadar para bu kadar para demeyiz. Yapılacak her işlemin ayrı fiyatlandırması mevcuttur ve ekonomiktir.

Müşteri Odaklı Çalışma

Biz tamamen müşteri odaklı çalışma sergileriz. Kişiye özel kurgular oluşturur ve uygularız. Çoğu firma gibi genel bir kurgu yapmayız.

İletişim Halindeyiz

Müşterilerimizin istediği kelimeleri takip altına alırız ve bunlar hakkında düzenli görüşme ve toplantılar yaparız.

UX Deneyimi

Müşterilerinizin sitenize geldiğinde başarılı bir gezinmesi için detaylı UX çalışması yapar ve düzeltilmesi gerekenleri sizlere aktarırız.

Başarı Odaklı Çalışırız

Müşterilerimizin başarıya ulaşması bizim başarıya ulaşmamız demektir. Bu yüzden tüm çalışmalarımızda sonuç odaklı çalışma yaparız.

Takip Ederiz

Yaptığımız çalışmalarda belirlenen kelimelerin sıralamasını düzenli takip altına alırız ve kelimelerin etkileşim oranlarını ölçümleriz.

Benzersiz İçerik Sağlarız

Ekibimiz benzersiz ve tam arama motorlarına uygun içerik oluşturur. Siteniz güncel kalır farklı kelimelerde yükselişe geçersiniz.

Bölgesel/Yerel Seo hizmetimizden birçok firma yararlanmaktadır. Çalışan firmaların hepsi anahtar kelimelerinde ilk 3 sıraya girmiş durumdadır. Sizde başarıya ulaşmak istiyorsanız bizi arayın.

Başarı Odaklı Ekip

Ekibimiz tamamen başarı odaklı çalışmaktadır.

Düzenli Takip

Çalışmalarımızı düzenli olarak takip ederiz.

Devamlı Destek

Şirketimiz e-mail, ticket, telefon ile düzenli destek verir.

Güncelleme Takibi

Düzenli olarak arama motorlarının güncelleştirmelerini takip ederiz.

Yılların verdiği tecrübe, incelediğimiz farklı farklı sektörler bizlere inanılmaz bir deneyim kazandırdı. Öyle ki tuhafiyeci ile tuhafiyeci, oyuncakçı ile oyuncakçı olduk. Her alanda çalışma yaptık.

Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.